Pielgrzymka do Medjugorie 13-27.09.2019

Szanowni Pielgrzymi,
Zapraszamy na Wrześniową Pielgrzymkę Rowerową, tym razem pojedziemy autokarem na Węgry do Budapesztu, a następnie już na rowerach pojedziemy wzdłuż Balatonu do granicy z Chorwacją i dalej do Zagrzebia, gdzie zostaniemy na cały dzień, żeby zwiedzić miasto. Następnego dnia ruszymy w stronę Plitwickich Jezior zatrzymując się na nocleg w przepięknej miejscowości Slujn. Po zwiedzeniu rezerwatu pojedziemy autokarem do Zadaru. Następne trzy dni będziemy jechać rowerowo wzdłuż wybrzeża Adriatyku, ale na pewno nie zabraknie czasu na kąpiele i plażowanie. Kolejnego dnia odjedziemy od morza i pojedziemy wysoko w góry (kto nie będzie się czuł na siłach może pojechać autokarem), aby dotrzeć do celu naszej Pielgrzymki miejsca gdzie niebo dotyka ziemi, czyli do Medjugorie.
Po dwóch dniach, spędzonych w bliskim sąsiedztwie Sanktuarium Królowej Pokoju, wsiądziemy do autokaru, by udać się w drogę powrotną do Warszawy, ale zatrzymamy się jeszcze w Wiedniu, aby odpocząć od długiej jazdy, przenocować i obejrzeć przynajmniej część tego przepięknego miasta.
Zostało jeszcze kilkanaście miejsc wolnych.

Szczegółowe informacje pod linkiem:

https://www.facebook.com/pielgrzymkirowerowe/posts/2562867430451995?__tn__=K-R

Większość noclegów będzie ze śniadaniem, a niektóre z kolacją.
Koszt ok. 530/600 eur (2300/2600 pln). Dokładna kwota będzie podana po objeździe: nie wyższa niż 600 eur (2600 pln).

Zapisy 13 kwietnia na spotkaniu Wielkanocnym w Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej przy ul Zagórnej o godzinie 18.00 lub bezpośrednio u Dariusza Burakowskiego. Gwarancją zapisu jest wpłacenie wpisowego.

Wpisowe 250 eur.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA (45 OSÓB)

Dariusz Burakowski
dariuszbwawa@gmail.com
tel 514 555 000