Warszawska Pielgrzymka Rowerowa - logo

Witamy na stronie Warszawskiej Pielgrzymki Rowerowej

grupy żółto-niebieskiej Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej

Koniec zapisów na Pomorze, 3 wolne miejsca na 10-dniowy wyjazd w maju

Pielgrzymka Pomorska ma komplet uczestników. Ponadto, zapraszamy na 10-dniowy wyjazd nad jezioro Garda, organizowany przez zaprzyjaźnioną grupę rowerową.

Oto wiadomość od organizatora wyjazdu:

Witam, zwolniły się trzy miejsca na rajd rowerowy nad jezioro Garda. Termin 28.04-08.05.2016 Jeśli  ktoś byłby zainteresowany wyjazdem, proszę o kontakt 600-821-394.

Pozdrawiam życząc zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych

Darek Olszewski

„Jezioro Garda jest najpiękniejszym i największym jeziorem we Włoszech, położonym w malowniczych i pełnych słońca górach. Woda w Jeziorze Garda należy do najczystszych spośród wszystkich włoskich jezior, a jej kolor przypomina wodę Adriatyku. Wokół jeziora położonych jest kilkanaście typowo włoskich, romantycznych miasteczek z wąskimi uliczkami, tarasami widokowymi na góry i jezioro i prawdziwie włoskimi restauracjami.
Swoja popularność zawdzięcza nie tylko malowniczym widokom i czystej wodzie, ale też klimatowi, który sprzyja wakacyjnej turystyce. Mimo bliskości gór miesiące wakacyjne są upalne, a woda w jeziorze zachęca do kąpieli. Turyści zachwyceni są także lokalnymi mieszkańcami, którzy są bardzo gościnni i życzliwi.”
Nie mogliśmy pozostać obojętni na tak zachęcający opis tego urokliwego zakątka i chcemy zabrać wszystkich chętnych na 10 dniową wycieczkę do Włoch. Camping, na którym jest możliwe zakwaterowanie znajduje się w równych odległościach od Mediolanu i Wenecji, co daje nam możliwość zwiedzenia tych dwóch włoskich miast, pełnych zabytków i klimatycznych zaułków. Ponadto zachęcająco wyglądają niezwykle malowniczo położone drogi wokół jeziora, wyglądające jak raj dla rowerzystów. Tam nas jeszcze nie było i jak najszybciej planujemy to nadrobić.
Cena: 1450 PLN
Cena zawiera: Transport rowerów i bagaży na trasie Warszawa – Peschiera del Garda – Warszawa
Zakwaterowanie: 4 pokojowe mobil homy z wyposażoną kuchnią i pełnym węzłem sanitarnym(1 dom na cztery osoby).

Samochód tech. podczas rowerowych wycieczek.

Podczas wyjazdu,dla chętnych, planowana jest wycieczka do Wenecji,Werony jak również całodzienny pobyt w parku rozrywki Gardaland (większy i ciekawszy od europejskiego Disneylandu). Wyjazd ma charakter stacjonarny, więc nie ma obowiązku jazdy na rowerze.

Fajna atmosfera.
– Darek

Koło od roweru